![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj2v2I_fEY_MjT_a7Q_7QOBKPs1_PirCW39vUjjnKRuQPIGa433h-JnTAyoSEFhJRS3lvQOu40v0yoVtwqiIhMoWDWKgGUGYtFMl90Jc7RHSblJbhfApK8GF7BI4cQsAFstgJR9DJkCONg/s320/327.jpg)
«Цьогоріч через службу зайнятості області шукали роботу більше 37,5 тисяч осіб, із них 24,1 тисяча мали статус безробітного, – поінформував директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.
– За сприяння центрів зайнятості Тернопільщини за січень-жовтень 2017 року вдалося працевлаштувати 19626 осіб, із них 7580 безробітних.
З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування отримали роботу 350 осіб зі статусом безробітного. Одноразова допомога з безробіття для організації підприємницької діяльності дала можливість 15 безробітним відкрити власний бізнес.
До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 2801 особу, після завершення яких майже 700 – працевлаштовано на постійні місця праці».
На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало троє безробітних. Найбільше у Шумську – 39, найменше – у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості – один безробітний.