Про мобільний інформаційний пункт управління юстиції

Мобільний інформаційний пункт управління юстиції завітав у Збараж

На майдані Івана Франка у місті Збараж за участю начальника Головного територіального управління юстиції Едуарда КОЛЬЦОВА та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Ірини ХОНДОГІЙ, відбулося консультування громадян у рамках проекту Мін’юсту  -  «Юстиція – відкрита для людей!»
Метою заходу є формування  правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.  Під час зустрічі з громадянами  працівники головного територіального управління юстиції  та регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомлювали місцевих жителів зі створенням мобільних інформаційних пунктів у віддалених населених пунктах Тернопільщини з питань правового інформування населення. Розповіли  про початок інформаційної компанії щодо запуску Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!».
 
 
Едуард Кольцов розповів про те, що у планах працівників  управління  юстиції на найближчі місяці відвідати 461 населений пункт області, з метою надання  консультацій та роз’яснень громадянам чинного законодавства та безоплатної вторинної правової допомоги.
Мешканці Збаражчини  мали можливість отримати відповіді на питання, що їх турбують. Зокрема  можливість одержання  земельної ділянки учасником бойових дій, спадкування нерухомого майна, одержання аліментів та інші.  Громадян особливо цікавили впровадження в області сервісів Мін’юсту, таких як «Шлюб за добу», «Проставлення апостиля», «Видача свідоцтва про народження в пологовому будику», «Державна реєстрація народження в закладах охорони здоров’я»  та інші. 
Також в рамках заходу  проведено робочу зустріч із керівниками органів державної влади та місцевого самоврядування Збаражчини, під час якої обговорено проблемні питання та позицію Міністерства юстиції щодо якомога ширшого розголосу інформації про усі відомі факти спроб рейдерських захоплень, розроблене Мін’юстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, що дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації та інше.
 Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення