Позбуваються мандата: у Кременці депутати складають свої повноваженняВід статусу депутата масово відмовляються обранці у Кременецькій міській раді.
На сесійному засіданні, яке відбулося 23 березня, ще двоє обранців позбавилися своїх повноважень. Натомість призначили їх колег, повідомила місцева депутатка Зоя Карп’юк. Про це зазначає Терміново.


За словами голови Кременецької міської територіальної виборчої комісії Оксани Вальчук, заяви про припинення повноважень подали депутати Володимир Фендич та Наталія Степанюк. Натомість їх замінили Ганна Бобровська – начальник відділу культури і туризму Кременецької міської ради та Володимир Левчук – підприємець.

Проте, якщо у першому випадку заперечень у наступної за списком не було, то після Наталії Степанюк від депутатського мандата відмовилися двоє людей, котрі ще три роки тому боролися за депутатство.

Раніше від депутатства відмовилася й Ірина Сідорова. Опісля від цього статусу відмовилися ще двоє претендентів, які були в черзі за нею. У результаті мандат дістався військовому Івану Білосевичу.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення