![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/ab0cda606ee57480fed46804dbeb4589.jpg)
За інформацією оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території міста Кременець, станом на 9.00 01 травня у Кременці підтверджено один випадок захворювання COVID-19.
[ads-post]Кременецька міська рада вкотре закликає неухильно дотримуватися режиму карантину, без нагальної потреби не виходити з дому – при виході одягати маски та рукавички, не залишати домівок без зайвої потреби та дотримуватися правил особистої гігієни.