![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/05/unnamed-2.jpg?resize=512%2C341&ssl=1)
“Почаївській лікарні на сьогодні не передали жодного апарату ШВЛ, з числа тих, що привезли як гуманітарна допомога з Данії, – відзначив Тарас Паляниця. – В області наголосили, що буцімто у Почаєві немає потреби у таких апаратах, адже важких хворих з COVID-19 везтимуть у Кременецьку районну лікарню та Тернопільську лікарню швидкої допомоги”.
[ads-post]Додамо, 31 апарат ШВЛ б/у з Данії передали волонтери для потрреб лікарень Тернопільщини. Апарати не нові, більшість без спеціальних компресорів. Апарати ШВЛ залишили на базі у Збаражі та днями почали розвозити у лікарні області.