![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/05/95224480_1150939215076256_4256103275104829440_o.jpg)
Цієї весни у Кременецькому ботанічному саду тихо. Через карантин відвідувачам вхід закритий. Та природа довкола нас, не зважає на людські проблеми, і показує себе у найкращому прояві. Її красу хоч на фото можна побачити завдяки працівникам ботсаду, які діляться світлинами на офіційній сторінці установи.
[ads-post]Зокрема, можна побачити дивовижні квіти, котрі пробиваються просто з каміння. Саме зараз на території ботсаду цвіте сакура. Кременчани з нетерпінням чекають послаблення карантину та нагоди прогулятися одним з наймальовничіших куточків краю.