У Кременецькому музеї можна побачити суто жіноче мистецтво


У Кременецькому краєзнавчому музеї відкрили виставку жіночого мистецького гурту «Палітра». Привітати учасниць до виставкової зали прийшов перший заступник міського голови Микола Матвіюк та колеги по цеху – чоловічий художній гурт «Гладущик». Також на захід завітали кременчани, пошановувачі мистецтва. Чуттєві витончені картини можна побачити у музеї до кінця березня.
[ads-post]Довідка: Жіночий мистецький гурт «Палітра» (м. Кременець) створений у 2003 році з ініціативи художниці Тетяни Балбус. До нього увійшли п’ять кременецьких художниць: Олександра Панфілова, Анна Мацега, Зоя Мацишина, Наталія Білецька і Тетяна Балбус (керівник гурту). Свої твори вони представили на першій виставці у грудні 2003 року.

За цей час до гурту приєдналися молоді художниці Іванна Погонець, Богдана Гуменюк, Надія Волощук, Світлана Ткачук, Людмила Вербило, Катерина Склярук, Надія Швед, Наталія Волянюк.

Щороку «Палітра» презентує свої нові творчі роботи у Кременецькому краєзнавчому музеї. Неодноразово художниці гурту брали участь у міжнародних українсько-польських пленерах, фестивалях, конкурсах («Карпатський вернісаж», м. Івано-Франківськ; Міжнародний фестиваль писанкарства «Етнореволюція», с.Комач Івано-Франківської області), в обласних, всеукраїнських і міжнародних виставках (Кременець, Збараж, Тернопіль, Краків).

Кожна з художниць «Палітри» має власний стиль у мистецтві, улюблені мотиви зображення, використовує свої матеріали та техніки виконання.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення