![На изображении может находиться: небо и на улице](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/88241745_865317160558186_3459830451688964096_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=IcWSHyevXEcAX8MS_xC&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=19b49fda238273a338e5d03f6cf297e4&oe=5E812703)
На юніорському чемпіонаті світу з лижних видів спорту, що триває в німецькому Обервізенталь медалі розіграли двоборці.
[ads-post]Найкращим результатом для української команди на цьому лижному святі молодих спортсменів відзначився кременчанин Віталій Гребенюк, фінішувавши на 33 місці. Інші представники Тернопілля в українській збірній показали такі результати: Олександр Шумбарець зайняв 34 місце, Андрій Пилипчук 46-й, Іван Пилипчук - 50 місце серед 53 учасників, - пише «Skijumping. UA». Золоту медаль впевнено виграв норвежець Офтебро, що більш відомий своїми успішними виступами на цьогорічному Кубку світу.