У Кременці відбувся турнір, присвячений пам’яті загиблих Героїв

У Кременці відбувся турнір, присвячений пам’яті загиблих воїнів-афганців Валерія і Михайла Циганюків та Героїв Небесної сотні (ФОТО)
1-2 лютого в місті Кременець на Тернопільщині, в спортивному залі КОГПА ім. Тараса Шевченка, відбувся традиційний щорічний турнір серед юнаків, присвячений пам’яті загиблих воїнів-афганців Валерія та Михайла Циганюків та Героїв Небесної сотні.
[ads-post]Турнір створений з метою вшанування пам’яті наших героїв війни в Афганістані та теперішньої російсько-української війни, а також профорієнтації КОГПА ім. Тараса Шевченка як навчального закладу та факультету фізичного виховання, зокрема. Про це повідомляє сайт Кременецької міської ради.

У турнірі взяло участь 9 футбольних команд із різних областей України. Переможцем турніру стала команда ФК «Нетішин» (Хмельницька область), яка перемогла ФК «Надія-1» (смт. Копичинці). Треті – місцеві спортсмени з ФК «Академія» (м.Кременець).

З привітальним словом до учасників турніру звернулись організатори – голова Кременецької районної спілки ветеранів Афганістану І.В.Трачук, декан факультету фізичного виховання КОГПА ім.Т.Шевченка О.О.Бережанський, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради А.В.Станіславенко, які нагородили призерів змагань та кращих у своїх номінаціях почесними кубками, грамотами та медалями, а заступник голови Кременецької федерації футболу Андрій Зубко вручив призерам солодкі подарунки.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення