У мережі з’явилося фото кременецьких трамплінів, з яких спускалися як спортсмени, так і мешканці міста.
[ads-post]Світлину опублікував Юрій Деревінський. Вона повернула багатьох кременчан у спогади. Так, Анатолій Басок зазначив, що той трамплін, що знаходився зліва сягає 70 метрів. Той, що справа — 90. Зона приземлення на ньому була небезпечна, багато було падінь і його закрили. Чоловік згадує ніяких підйомників тоді не було, учасники виходили догори на зону розгону більше 20 хвилин. Враження від стрибків дуже адреналінове.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uYdhegesz6wiMUi9ZRNcBOv7uSZ74I_ZeXsHV2DegKHVd2uxU3YdE9lXV9nTIHpoaDr9HWc1bc18xOYofYuw8UqBhSBW6K7zp-zWplSgf6Vyiwcul3WAQUOqzb31tXW6znhu_l1zyrYlD_4i0Wcn3lERQQKwt-uzgGb0gCpRGI1Ewi6KHVj-DBPIZFTiXK=s0-d)
Андрощук Роман зауважив, що трампліни спорудили з інженерською помилкою. Щоб перебудувати їх потрібно було розгорнути усю гору що не було можливим . Їх було закрито з планами побудови у другому місці . Після розпаду СРСР фінансування для розвитку лижного комплексу не надходили.
[ads-post]Світлину опублікував Юрій Деревінський. Вона повернула багатьох кременчан у спогади. Так, Анатолій Басок зазначив, що той трамплін, що знаходився зліва сягає 70 метрів. Той, що справа — 90. Зона приземлення на ньому була небезпечна, багато було падінь і його закрили. Чоловік згадує ніяких підйомників тоді не було, учасники виходили догори на зону розгону більше 20 хвилин. Враження від стрибків дуже адреналінове.
Андрощук Роман зауважив, що трампліни спорудили з інженерською помилкою. Щоб перебудувати їх потрібно було розгорнути усю гору що не було можливим . Їх було закрито з планами побудови у другому місці . Після розпаду СРСР фінансування для розвитку лижного комплексу не надходили.