![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/75196441_419141338795958_2190980512678412288_n.jpg)
Впродовж кількох днів працівники КП «Міськводгосп» Кременецької міської ради встановлюють огорожу навколо міського сміттєзвалище.
Роблять це для покращення екологічної ситуації у місцевості поблизу сміттєзвалище. Першочергово огороджують частину, що прилягає до городів кременчан.[ads-post]Відтак побутові відходи, що розносяться вітром, тепер не потраплятимуть на поля.
Нагадаємо, територія сміттєзвалища становить близько 4 га.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/74353901_2193991280901510_4176877913225822208_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/72900316_405053090420536_6142290686298292224_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/72782340_695911587582263_951341346327625728_n.jpg)