![](https://i2.wp.com/galas.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/1-64.jpg?resize=694%2C400&ssl=1)
Під час планової перевірки комунального підприємства у Шумську стало відомо, що працівники завищили тарифи на комунальні послуги. Споживачам повернуть 200 тисяч гривень.[ads-post]Спеціалісти перевіряли, чи дотримуються порядку формування, встановлення та застосування тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами на підприємстві. Під час перевірки встановлено, що в 2017 році працівники збільшили вартість послуг, а жителі оплачували не задумуючись.
Комунальне підприємство зобов’язали перерахувати споживачам 217 тисяч гривень та усунути порушення, повідовили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області.