![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ÐÑдклÑÑÐµÐ½Ð½Ñ Ð²Ð¾Ð´Ð¸"](https://gdb.rferl.org/7EBBCEDA-E832-42BC-9D40-76F661239DDE_w1023_r1_s.jpg)
Комунальне підприємство Кременецької міської ради «Міськводгосп» повідомляє, що у зв’язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі буде тимчасово припинено водопостачання з 8 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. 30 липня ц.р по вул. С.Петлюри, С.Бандери, Г.Гордасевич, Березина, Вокзальна, Куличівка, Б.Хмельницького, Мікрорайон 3, буд. 5, Дубенська №№ 200 – 210, 173-183, пров. Березина, Промисловий, Б.Хмельницького. Просимо вибачити за тимчасові незручності