![Ðа ТеÑнопÑлÑÑÐ¸Ð½Ñ Ð½ÐµÐ»Ñди запÑ
али живого ÑÐ¾Ð±Ð°ÐºÑ Ð² Ð¿Ð°ÐºÐµÑ Ñа лиÑили помиÑаÑи в болоÑÑ (вÑдео)](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/df906c48692665c89056c687d95d3a44_XL.jpg)
На Кременеччині нелюди, аби позбутися тварини, вдалися до жорсткого вчинку.
Спочатку вони вкинули цуценя у мішок, а потім зав’язали та вивезли у поле. Там тварину у багнюці і знайшов Andriy Nazarenko. Чоловік випадково проїжджав з друзями цією місцевістю, повідомляє МедіаТОР.
“Сьогодні нас доля випадково загнала в поля і селами Кременеччини, але це було з певною місією – врятувати життя собаки. Як так можна з живим створінням робити? В пакеті зав’язати, в болоті грязі покинути. Зараз Веземо до Тернополя”, – написав чоловік у мережі Фейсбук.