На Кременеччині чоловік побив та силоміць утримував у погребі закарпатця

Картинки по запросу Тримав раба
Два роки тому жителі Кременеччини виявили у погребі будинку прив' язаного чоловіка. Познущався над ним житель одного із сіл Радивилівського району Рівненської області. 

Він силоміць утримував у будинку мешканця Закарпатської області, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.
Встановлено, що у жовтні 2017 року 51-річний мешканець Рівненської області за місцем свого проживання заподіяв численні удари жителю Закарпатської області, який нібито допомагав йому по господарству та силоміць закрив потерпілого у погребі власного господарства, залишивши без можливості самостійно пересуватись та обирати місцезнаходження.
Продовжуючи свої злочинні дії, обвинувачений посадив чоловіка в салон свого автомобіля та перевіз до будинку, що знаходиться на території Кременецького району, де насильно, всупереч волі потерпілого, зв’язав йому кисті обох рук за спиною та ноги і покинув вказаний будинок, залишивши потерпілого у вищеописаному стані. Чоловіка у такому стані знайшли місцеві жителі, що і врятувало його від «ув’язнення» в чужому будинку.
Кременецький районний суд, погодившись із позицією прокурора Кременецької місцевої прокуратури, визнав винним обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.146, ч.1 ст.122 КК України, та визначив остаточне покарання за сукупністю злочинів у виді 2 років позбавлення волі, з встановленням іспитового строку тривалістю 1 рік. 

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення