Несподівані знахідки на узбіччях доріг Кременеччини


Чого тільки не знаходили учасники акції «За чисте довкілля» – починаючи від засобів гігієни, битих пляшок, пластику до старої сантехніки та побутової техніки.
В одному місті знайшли навіть гаманець. Щоправда, без грошей та документів. Очевидно, комусь не пощастило стати жертвою пограбування, а гаманець викинули на узбіччі.
Загалом під час прибирання учасники акції зібрали сотні кілограмів сміття навколо міста. Зокрема – при в’їздах з боку Тернополя, Почаєва та Рівного.

Працівники Кременецької міської ради, управлінь, відділів структурних підрозділів, а також навчальних закладів уже вкотре долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Захід проводять в рамках Українського дня довкілля.
Головна мета Всеукраїнського дня довкілля – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.
Поява цього свята пов’язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення