![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑеменеÑÑ Ð»ÑкаÑнÑ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgIxSSkfzxErX6d1z3_KZ13F5qUykbDp2VObXijdxz7DrWaPpi-JpsR2bpcmQCGdZGKYXdjNv4nawEe9GDuDwCNJOYT-mXJoL8P3q1O1Swzmt7qGWektreVc36dBrXHmt1rukrutup9Yig/s1600/Screenshot.png)
На Тернопільщині активно впроваджується медична реформа. Наслідки її реалізації вже мають позитивні результати.
Як повідомляє "Думай", не можливо не помітити, як стрімко розвиваються медзаклади не лише у обласному центрі, а й районні лікарні. Так, на даний час проводиться комплексне оновлення, із залученням іноземних партнерів, матеріально-технічної бази госпітальних округів, зокрема в Кременецькому, Чортківському, Тернопільському госпітальних округах встановлено комп’ютерні томографи та ангіограф.
Вперше проведено стентування в Заліщицькій та Кременецькій центральних районних лікарнях, оперативне втручання із встановлення суглобів (ендопротезування) в Козівській, Чортківській центральних районних лікарнях, в Кременецькій та Шумській районних лікарнях – лапороскопічні операції.
Помітних змін зазнає і місцева Більче-Золотецька лікарня, про яку позитивно відгукуються вже й за межами нашої області. Фактично Більче–Золоте готове вже нині стати центром медичного туризму.
Окрім традиційних медичних послуг, у лікарні постійно впроваджують новітні методи лікування та профілактики. Восени минулого року було відкрито два нових відділення водолікування та діагностики і відділення СІПАП-терапії. Нині медицина пропонує різні методи лікування, і лікарня використовує їх уповні, у тому числі найновіші технології, зокрема комплекс тонусних столів. Та поряд з цим у лікарні шукають шляхи впровадження сучасних методів енергозбереження, заміщення дороговартісних видів теплоенергії на сучасні відновні, у тому числі – сонячну енергетику.
Усі ці позитивні процеси стали можливими завдяки адміністративній реформі, а відтак значному ресурсу, що з’являється з впровадженням реформ охорони здоров’я.