![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/048/602/973572-sprava-pro-vbivstvo-19-richnoyi-studentki-v-krementsi-uzhe-u-sudi_5bb779c4d17a9.jpeg)
5 травня 2018 року, близько 21.00, повернувшись до місця свого проживання у Кременці, Діана С. виявила там свого знайомого із незнайомою їй дівчиною.
Той залишив дівчат наодинці, і Діана С. вчинила розправу над незнайомкою, забивши її металевою трубою та вилами.
Справа про вбивство 19-річної Олени Камінської вже передано до суду, її розгляд призначено на 19 жовтня. Підозрювану у вбивстві 19-річну Діану С. визнано осудною.
Як повідомляє "20 хвилин", у справі серед ряду експертиз, відповідно до даних в Єдиному держвному реєстрі судових рішень, проводили комплексну стаціонарну судову психолого-психіатричну експертизу.
Зокрема, підозрювану поміщали у судово-психіатричне відділення, що знаходилося на Хмельниччині, аби фахівці могли сказати, чи страждає вона психічним захворюванням та чи потребує примусового лікування. За інформацією правоохоронців, фахівці прийшли до висновку, що дівчина — осудна.