Веселі та кмітливі команди зібралися напередодні Дня Святого Валентина у Кременці 📹

Веселі та кмітливі команди зібралися напередодні Дня Святого Валентина у Кременці. Там вони вправлялись у гуморі під час турніру із КВК. Чиї жарти виявились найсмішніші – дивіться у сюжеті tv4.
На турнір із КВК в Кременецький районний будинок культури з’їхалось три команди. “Збірна Ювілейного” з міста Острог Рівненської області, “Хороша компанія” з Тернополя та “Параноя” з Дубна. Захід відбувся напередодні Дня Святого Валентина та зібрав чимало гостей.
-Я з Миколаївки, приїхав сюди з Дубенського району. Надіюся, буде весело. Будемо вболівати зі всі команди, бажаємо їм удачі.
–Ми кременчани, прийшли подивитися на веселих хлопців, на компанію. Там і куми. Я думаю, що буде цікаво. 
-Мені здається, що гумор і сміх продовжує життя, тому я пийшла сюди і очікую тільки позитивних емоцій.
-Молодь наша дуже любить такі заходи, цікавиться дозвіллям і ми стаераємось підтримати їх запити і проводити різні культурно-мистецькі заходи.
Дехто із присутніх пригадав і свої юнацькі роки в дусі КВК.-Требо було варенням нагодувати суперника. Як нагодуєш? Очі зав’язані. То я його порозмазував те варення, але побідив перший. 
Гра складалась із привітання, розминки та домашнього завдання. Команди оцінювало журі за п’ятибальною системою, а сума балів за всі конкурси стала оцінкою виступу збірної в грі. Журі оцінювало виступи за певними критеріями, серед них розкриття теми, художній рівень виконання, оригінальність постановки, авторська та виконавська майстерність, артистизм та гумор.
Перемогу у турнірі КВК здобула команда із міста Острог. І хоч усіх учасників організатори відзначили кубками, вони переконують: нагороди для них – не головне!

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення