Як не стати жертвами шахраїв під час використання банківських карток

Для того, щоб не дати шахраям шансів за допомогою фальшивих терміналів оплати в кафе, барах чи ресторанах позбавити себе певної суми грошей, потрібно дотримуватися елементарних заходів безпеки.
"Не потрібно замислюватися над тим, як від цього захиститися, а потрібно думати над тим, як цього уникнути. Уникнути ролі жертви можна дуже простим способом. Ви повинні мати спеціальну картку, яку можна використовувати для ризикованих операцій: онлайн-платежів, платежів в кафе, в громадському транспорті в Європі. Всі ті речі, в які можна вбудувати ці пристрої зчитування даних платіжних карт. Назвіть її хакерською карткою, або ризикованою карткою", - порадив він.
За його словами, також варто подбати, щоб за кошти на ній відповідальність ніс банк.
"Зробіть так, щоб вона була кредитною, щоб це були гроші вашого банку і технічно він за них відповідав, а ви в будь-який момент могли від шахрайського платежу відмовитися. Повірте, ці гроші будуть застраховані і підкріплені резервом. І ці гроші, відповідно до правил платіжної системи, банк повинен буде вам повернути або просто відмовитися від претензій на шахрайський платіж", - зазначив експерт.
При цьому Стіран підкреслив, що на даний момент це найкращий спосіб себе убезпечити від подібних неприємностей.
"Це найдієвіший спосіб, який під силу кожному. Багато грошей ви не втратите (кілька гривень на місяць абонентської плати) і закриєте для себе перспективу стати жертвою таких шахраїв", - резюмував він.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення