Кременчанин Андрій Мандзій уперше в кар’єрі фінішував у топ-10 на етапі Кубка світу з санного спорту

Збірна України з санного спорту участь в змаганнях першого етапу Кубка світу із санного спорту австрійському Іннсбруку. Кременчанин Андрій Мандзій уперше в кар’єрі фінішував у топ-10 на етапі Кубка світу з санного спорту, – повідомляє Tribuna.

У змаганнях санкарів-одиночок Україну представили Антон Дукач та Андрій Мандзій.

Мандзій посів 10-е підсумкове місце та показав найкращий результат у кар’єрі у рамках Кубка світу.

Це найкращий результат України за 13 років – у системі офіційного сайту міжнародної федерації наявні результати усіх стартів з 2009 року.

Антон Дукач став 17-м. Дукач показав другий найкращий результат у кар’єрі на Кубку світу.