На Кременеччині розшукують домашнього тирана, який знущався з доньки, колишньої дружини та матері


Поліцейські розшукують 49-річного кременчанина, який систематично знущається зі своїх рідних. Він ображає їх та погрожує фізичною розправою. Жертвою домашнього насилля стали донька, колишня дружина та матір зловмисника, – повідомляють у поліції Тернопільщини. 


Заява про конфлікт та погрози надійшла на лінію “102” 2 травня. Жителька Кременця повідомила, що наприкінці квітня у будинок увірвався її син та погрожував ножем. Після конфлікту він втік. У ході перевірки стало відомо, що домашній тиран уже неодноразово притягувався до відповідальності за домашнє насильство щодо доньки, матері та колишньої дружини. Проте це його не спинило. 
В результаті правопорушень 12 квітня суд прийняв рішення про встановлення обмежувального припису стосовно чоловіка строком на шість місяців. Порушнику заборонено перебувати в місці спільного з матір’ю проживання, наближатися до її будинку на відстань менш як 300 метрів, вести листування чи телефонувати. Сорокадев’ятирічний чоловік спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, а саме – обмежувальний припис, порушив. Працівники поліції даний факт внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно ч.1 ст.129 (Погроза вбивством)та ст.390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення