На Кременеччині закривали очі на незаконну рубку: шкода на 200 тис грн


Через те, що помічник лісничого одного з лісництв Кременеччини закривав очі на незаконну рубку, довкіллю завдано шкоди на 200 тис грн. За службову недбалість працівник ДП “Кременецьке лісове господарство” відповідатиме перед Законом, – повідомляють у пресслужбі прокуратури Тернопільщини. 


Прокурори спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно помічника лісничого ДП «Кременецьке лісове господарство» за фактом службової недбалості, що спричинило істотну шкоду державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).
За версією слідства, обвинувачений неналежно виконував свої службові обов’язки при здійсненні контролю за проведенням лісогосподарських робіт на ввірених йому ділянках лісу, внаслідок чого здійснено вирубування дерев не призначених для рубки. Незаконною вирубкою спричинено шкоду довкіллю на понад 200 тисяч гривень. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Тернопіль) ТУ ДБР, розташованого у м. Львові.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення