Кременецькі санкарі вирушили з французького гірськолижного курорту


Кременецькі спортсмени побували на одному із найпопулярніших гірськолижних курортів світу – французькому Ла Плані. Там санкарі не відпочивали, а брали участь у другому етапі розіграшу Кубка світу серед юніорів з санного спорту. Збірну України представили 14 спортсменів, серед яких семеро кременчан: Наталія Хитренко, Вікторія Коваль, Максим Панчук, Антон Шевчук, Вадим Швед, Ольга Гурник, Дарина Федорчук.


Як повідомила тренер кременецьких санкарів Світлана Кравчук, далі спортсмени вирушають на наступний етап Кубку до Австрії, згодом – до Німеччини. Читайте також: Тернопільські Карпати: де тренуються кременецькі лижники. Відео “4 грудня закінчився другий етап розіграшу Кубка світу серед юніорів з санного спорту, який проходив в містечку Ла Плань (Франція). Більшість учасників цього складу вперше в житті брала участь в змаганнях такого рівня. Але маємо певні успіхи.
Також висловлюємо подяку тренерському складу команди: Жидковій Світлані, Кравчук Світлані, Жукову Олексію, Жукову Дмитру, які на чолі зі старшим тренером юніорської збірної команди України Іваном Баїком змогли переконати юних спортсменів, що вони варті ще більш яскравих успіхів і досягнень! Маємо впевненість, шо юніорський санний спорт в Україні має дуже потужну зміну і підтримку для національної команди!”, – наголошують у Федерації санного спорту України.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення