Поблизу Кременця хуліган кинув у маршрутку свій рюкзак і побив лобове скло


Кременецький районний суд призначив покарання для чоловіка, який пошкодив маршрутний автобус.Як вбачається із матеріалів справи, випадок трапився 17 травня цього року у селі Білокриниця, що поблизу Кременця.

Інцидент трапився на вулиці Дружби в обідню пору. Молодий чоловік тримав у руках свій рюкзак і якраз у цей момент назустріч йому рухався маршрутний автобус марки ПАЗ сполученням №11 Вербова – Білокриниця – Лісотехнічний коледж. У салоні автобуса перебували пасажири.
Чоловік безпідставно з хуліганських мотивів жбурнув рюкзак у праве лобове скло автобуса.

Внаслідок цього лобове скло було пошкоджено та знищено, а робота автобусного маршруту була повністю зупинена.

Таким чином перевізник зазнав значних матеріальних збитків.

Дії зловмисника кваліфікували за ч. 1 ст. 296 ККУ (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу у розмірі від 850 до 1700 гривень або арешту строком до 6 місяців або обмеження волі терміном до 5 років.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину визнав та підтвердив факти, викладені в обвинувальному акті. Чоловік щиро розкаявся у вчиненому та просив суворо його не карати. Він також повідомив, що іще до судового розгляду добровільно відшкодував потерпілому завдані збитки.

У підсумку Кременецький районний суд 13 жовтня ухвалив визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального порушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 ККУ, та призначив йому покарання у вигляді 1 року обмеження волі.

На підставі ст.75 КК України суд звільнив обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.

Наразі вирок законної сили ще не набрав. Оскаржити його можуть протягом 30 днів з дня проголошення.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення