У Кременецькій громаді оголосили війну МАФам та зовнішній рекламі


У Кременецькій міській територіальній громаді оголосили війну МАФам та зовнішній рекламі, які встановлені незаконно. Аби навести лад із відповідними документами, власникам дали місяць. Тих, хто цього не зробить у вказані терміни, чекає штраф, а на об’єкти – примусовий демонтаж.


– У період з 26 квітня по 26 травня громадянам та суб’єктам господарювання, яким належать рекламні банери, вивіски, а також інші елементи зовнішньої реклами, необхідно звернутись в управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради із підтверджуючими законність встановлення документами, або заявами на узаконення. Після 26 травня 2021 року незаконно розміщені рекламні конструкції будуть демонтовані з притягненням власників до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП, – повідомляють у Кременецькій громаді

Це ж стосується і незаконно встановлених тимчасових споруд. Їх почнуть демонтовувати після 31 травня.

– Після 31 травня всі незаконно розміщені тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності (ТС) на території населених пунктів Кременецької міської територіальної громади, будуть примусово демонтовані з вивезенням та притягненням власників до адміністративної відповідальності, – йдеться у повідомленні.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення