На Кременеччині побилися підлітки — серед фігурантів справи троє хлопців і троє дівчатОдна з постраждалих — неповнолітня.

Умисне легке тілесне ушкодження та побої і мордування. Два правопорушення згідно з цими статтями розслідують працівники Кременецького районного відділу поліції. Серед фігурантів справи — троє хлопців та троє дівчат. Одна з них — неповнолітня, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.


У ході перевірки стало відомо, що хлопець та дівчина поверталися із прогулянки. Побачили двох знайомих. Останні почали принижувати неповнолітню і за неї заступився товариш.

Словесна суперечка переросла у бійку. Захисник вдарив кривдника подруги в ніс, а коли пішла кров, сварка припинилася. Дівчина вирішила допомогти хлопцеві, який її ображав.

І в цей час надійшли ще дві дівчини — подруги дебоширів. Вони, не розібравшись у ситуації, накинулися на неповнолітню і напівпорожньою пластиковою пляшкою почали бити її по голові.

Зупинив розбірки товариш 16-річної дівчини. Через день після конфлікту до поліції разом із мамою прийшов один з нападників і поскаржився на переломаний ніс.  

Розповіла про напад дівчат і неповнолітня. Тепер справою займаються правоохоронці. Триває розслідування.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення