![](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120135474_3312411522129630_8434642385495426827_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ibjHRLH0Q8IAX-JT5iJ&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=0d7abd509bdc8e4decf90d95e3bfc41b&oe=5F94C859)
Нещодавно на навчально-спортивній базі «Кременець» (Тернопільська область) успішно завершився чемпіонат України із санного спорту на санкороликах за участі усіх провідних санкарів України. За чемпіонство в одномісних санях на єдиній в Україні санній трасі змагалося 23 чоловіків та 14 жінок, які представляли осередки розвитку санного спорту Львівщини й Тернопільщини, а також 6 команд в естафетах, - інформує відділення НОК України у Львівській області. Перемогу на санкороликах серед чоловіків святкував львівський спортсмен Антон Дукач, а срібним та бронзовим призерами стали майстри спорту з Кременця Андрій Мандзій (2 місце) та Ігор Гой (3 місце).
В цікавій командній естафеті серед трьох львівських та трьох кременецьких команд перемогу святкували господарі траси у складі: Андрій Мандзій, Ігор Гой, Юліана Туницька, Наталія Хитренко (2.06.006) - представники обласної ШВСМ. Саме їм поступилися дві львівські збірні: на другій позиції фінішувала перша команда Львова: Антон Дукач, Андрій Лисецький, Олена Смага, Олена Стецків (2.06.549), а з бронзовими медалями виявилася команда Львів-3: Ігор Стахів, Олег-Роман Пилипів, Надія Антонюк, Катерина Васильків (2.07.189).
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120141034_3312411805462935_6672111844437547501_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DvF2qosA3MEAX9rW0xw&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=f0a1e0c600676b71ddda7397f4b2ef04&oe=5F9506D5)
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120202772_3312412122129570_7271268507639065234_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=X5dpO13T2M0AX8RZgw2&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=d2c2b7af32162a260c188d0947f1f69a&oe=5F94EA8B)