Трагедія сталась 5 вересня в с. Будки Кременецького району. Близько 20.00 годин, 17-річний місцевий житель перебував на ставку та ловив рибу.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vxqlq_cKhwjgDNaWFpP2W0F6iKQflOM8OoetO7IitsvvdO8un6PIVqB_8JgkB69WbfZIJVDEdeoElFp-IN8yXUhIRqfPmFBT9trxkRW-aQ3lzXjE3izE9b2w5hLBJ0tw=s0-d)
Як інформує “Погляд”, спосіб риболовлі, юнак вибрав заборонений – за допомогою електровудочки. В якийсь момент, хлопець порушив заходи безпеки та отримав смертельне ураження струмом.
Для проведення судово-медичної експертизи тіло загиблого направлено в морг Тернопільського обласного бюро судмедекспертизи.Як інформує “Погляд”, спосіб риболовлі, юнак вибрав заборонений – за допомогою електровудочки. В якийсь момент, хлопець порушив заходи безпеки та отримав смертельне ураження струмом.