Ректор Почаївської семінарії УПЦ МП вважає президентство Путіна Божим промислом

На сьомому році війни з Росією священики УПЦ МП продовжують відкрито симпатизувати російській владі.
[ads-post]Минулого тижня на Волині парафія УПЦ МП села Галинівка перейшла до Православної Церкви України через священика, який виявився прихильником президента Російської Федерації Владіміра Путіна. У свято Рівноапостольного князя Володимира московський піп у соціальній мережі привітав очільника ворожої країни з днем ангела та побажав Путіну «здоровья, терпения, оптимизму и всякого добра на многая и благая лета».

На Тернопільщині палким шанувальником російського президента у соціальних мережах виявився ректор Почаївської духовної семінарії УПЦ МП архієпископ Шумський Іов Смакоуз. Владика вважає затяжне президентство Владіміра Путіна ледь не Божим промислом. Почаївський архієрей підмітив, що Путін у статусі президента РФ зустрічався вже з трьома главами Ватикану, яких, згідно з церковними правилами, обирають пожиттєво. А пояснення цього факту у владики одне – допомога вищих сил:

« – Кто из них дейсвительно пожизненный?

– …От Бога это зависит!»

Раніше дописами у підтримку Путіна також відмітився священик УПЦ МП з Кременеччини Георгій Прокопчук, більше відомий серед священства як «Шумахер» за пристрасть до швидкої їзди. Він підтримав висловлену президентом Росії ідею довершити справу російського царя Миколи ІІ – розпочати війну з Туреччиною за Стамбул для вільного доступу російського флоту у Середземне море.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення