Відбулося представлення нового керівника Кременецького лісгоспу

23 липня в державному підприємстві “Кременецьке лісове господарство” відбулося представлення новопризначеного керівника колективу . Ним став Павло Михайлович Штиник.
[ads-post]Перший заступник начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Михайлович Приймачук ознайомив присутніх із наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 22.07.2020 № 438-к про призначення т.в.о. директора та висловив сподівання, що з допомогою колективу йому вдасться вивести державне лісогосподарське підприємство до найбільш успішних, адже потрібний ресурс для цього лісівники Кременеччини мають.

   Іван Приймачук привітав Павла Штиника з призначенням та побажав плідної праці на відповідальній посаді, а також віднайти спільне бачення з очолюваним колективом та розуміння й підтримки один одного в питанні розвитку лісового господарства.

    В свою чергу, звертаючись до колективу Кременецького лісгоспу Павло Штиник поінформував, що працюючи в лісовій галузі уже більше 18 років, в більшості з яких присвятив роботі лісничим, він розуміє всі труднощі лісівників. Відтак подякував за довіру керівництву обласного управління та висловив сподівання на трудовий колектив щодо тісної співпраці на благо підприємства.

    Разом із тим, Іван Михайлович подякував Олександру Миколайовичу Іванюку, який виконував обов’язки директора лісгоспу за плідну працю і побажав йому успіхів та натхнення в роботі на посаді головного інженера лісгоспу.

   Опісля представлення присутні приступили до розгляду виробничих питань. Зокрема, торкнулися тих питань, що потребують першочергового вирішення та які новий керівник має взяти на особистий контроль, а це своєчасна виплата заробітної плати, сплата податків і обов’язкових платежів, матеріальні затрати підприємства, збільшення нових лісів, охорона і збереження лісів підприємства і ін.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення