![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/1-12.jpg?resize=600%2C800&ssl=1)
“Кременець, SOS! Центральна частина міста. Квітник на меморіалі. Ще трохи дощу і підемо під землю”, повідомила у соцгрупі Кременець Wika Iwaniuk
Жителі Кременця у коментарях під дописом пишуть, що немає нічого дивного, мовляв, це старе місто, де є чимало старовинних льохів, ходів.
[ads-post]![](https://i2.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/2-11.jpg?resize=600%2C800&ssl=1)
Весь Кременець стоїть на льохах і у зв’язку з тим, що місто знаходиться в долині під час дощів зливні води роблять промоїни у ці порожнини. Так було є і буде, читайте Теодоровича.
Нічого страшного у цьому немає., написав Володимир Крутевич.
Колись,в дитинстві,трішки дальше цього місця,перед сходами-рили траншею.І ми з Віталькою(мій вірний друг),залізли туди)Там були стіни будинку,глечики і різні дивовижні для нас малих речі…Кременець має таємниці а не провали), – додала Юлія Непомяща.