![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/06/101563952_3330842763702401_6642266965937225728_n.jpg)
За облаштування відпочинкової зони для кременчан та гостей краю днями взялися працівники НПП «Кременецькі гори». Ця установа активно займається розвитком туризму на Кременеччині відразу за кількома напрямками. Окрім природоохоронної, науково-освітньої роботи, дбає про залучення грантових коштів для покращення туристичної привабливості регіону. Багато роблять фахівці й власними силами.
[ads-post]– Працівниками відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою розпочато роботи з облаштування спортивно-оздоровчого комплексу під г. Вовча. Встановлено інформаційні щити, шлагбаум та підготовлено місця під альтанки, – повідомляють уНаціональному природному парку «Кременецькі гори».