![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/7f56a47f1f29436237d036eeb867fb47.jpg)
За інформацією оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території міста Кременець, станом на 10.00 6 травня у Кременці випадків захворювання COVID-19 не підтверджено. Від початку епідемії у місті підтверджено 30 хворих.
[ads-post]Кременецька міська рада вкотре закликає дотримуватися режиму карантину – при виході з дому одягати маски та рукавички, не залишати домівок без зайвої потреби та дотримуватися правил особистої гігієни.