Перший заступник голови Кременецької РДА Вячеслав Онишкевич прокоментував чутки стосовно наявності у нього коронавірусу.
[ads-post]У своєму відеозверненні чоловік запевнив, що пройшов тест на COVID-19 і його результат – негативний.
"Хочу звернутися стосовно фейкової інформації, яку поширили в соцмережах щодо захворюваності мною персонально на COVID-19. Цю інформацію вже спростували на офіційній сторінці у "Фейсбуці" Кременецької РДА. Крім цього, я розмістив копію довідки, де зазначено, що COVID не підтверджено. Прошу журналістів та інших дописувачів звертатися до офіційних джерел", – сказав пан Вячеслав.
Заступник голови РДА додав, що 18 травня усіх працівників Кременецької райдержадміністрації насправді протестували на коронавірус. Недугу підтвердили лише в одного працівника РДА. Всі інші – здорові.
Як інформують "Тернополяни", у Кременецькій районній раді коронавірус діагностували у трьох людей. Чоловік просить не плутати органи місцевого самоврядування та органи державної влади.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/052/121/994365622749802538772445309714411294818304o_5ec69f86e793a.jpg)
[ads-post]У своєму відеозверненні чоловік запевнив, що пройшов тест на COVID-19 і його результат – негативний.
Заступник голови РДА додав, що 18 травня усіх працівників Кременецької райдержадміністрації насправді протестували на коронавірус. Недугу підтвердили лише в одного працівника РДА. Всі інші – здорові.
Як інформують "Тернополяни", у Кременецькій районній раді коронавірус діагностували у трьох людей. Чоловік просить не плутати органи місцевого самоврядування та органи державної влади.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/052/121/994365622749802538772445309714411294818304o_5ec69f86e793a.jpg)