Короновірус у Почаєві: випадковість чи злий умисел?

 тернопіль,  новини тернополя,  новини тернопільщини,  тернопільські новини,  Почаїв,  поліція,  звернення,  коронавірус,  бобко,  володимир бобко
Кременеччина стала епіцентром коронавірусу на Тернопільщині. Спалах COVID-19 почався після великодніх богослужінь у Свято-Успенській Почаївській лаврі.
[ads-post]
Напередодні Великодня у МОЗ заявили про підозру масового інфікування коронавірусом ченців московського патріархату, які господарюють в лаврі. Проте, цього підтвердити не могли, адже настоятель відмовився  співпрацювати з медиками. Попри заклики влади та лікарів не відвідувати храми, на великоднє богослужіння в лаврі зібралося чимало вірян, які порушували правила карантину. І саме через кілька днів на Кременеччині різко почала зростати кількість інфікованих небезпечною недугую, - пише gazeta.te.ua.

На думку депутата Тернопільської обласної ради Володимира Бобка, це дає всі підстави говорити про те, що служителі сусідньої держави, котрі тимчасово перебувають у стінах української святині, цілеспрямовано роздмухують вогнище зараження.

Щоб вирішити проблему та запобігти небезпеці в густозаселеному районі депутат звернувся в правоохоронні органи з проханням забезпечити перевірку на наявність носіїв COVID-19 серед осіб, що перебувають на території лаври та з’ясувати, чи було на меті в когось із заражених цілеспрямовано інфікувати інших. Тим не менше, у відповідь на звернення в Службі безпеки України зазначили, що дане питання не входить у їхню компетенцію.

«Націоналісти ще до московсько-української війни намагались максимально нівелювати вплив іноземних диверсантів у Почаєві, а з відповіді отриманої на моє звернення, розумію, що СБУ не знає ні хто там перебуває, ні скільки, ні що вони там роблять», – зазначив Володимир Бобко.

На разі депутат очікує відповіді на звернення від Національної поліції Тернопільської області, яке, до слова, запізнюється із термінами, адже було зареєстроване ще 21 квітня.

 тернопіль,  новини тернополя,  новини тернопільщини,  тернопільські новини,  Почаїв,  поліція,  звернення,  коронавірус,  бобко,  володимир бобко

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення