![У Кременці після протесту скасували частину податків](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/2f4023a2864c79c150f40c93a02d8560_XL.jpg)
5 травня у місті Кременець підприємці вийшли на протест. Представники малого та середнього бізнесу вимагали скасувати єдиний податок під час карантину. За словами ініціатора акції, влада людей почула.
[ads-post]Як повідомив у "Фейсбуці" Роман Пшевлоцький, Кременецька міська рада підтримала проєкт рішення про скасування єдиного податку для підприємців 1 та 2 групи, які не працювали під час карантину.
"На засіданні було 19 депутатів, 14 з них проголосували за це рішення. Дякуємо, що підтримали підприємців у цей скрутний час", – сказав у відеозверненні чоловік.