![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/3e1ae2e6f683de3cafaae01a46e06c74.jpg)
[ads-post]Кременецька міська рада вкотре закликає дотримуватися режиму карантину – при виході з дому одягати маски та рукавички, не залишати домівок без зайвої потреби та дотримуватися правил особистої гігієни. Надзвичайно складна ситуація, що склалася на сьогодні із COVID-19 у Почаєві, безпосередньо пов’язана із недотриманням правил карантину. Тому кременчани повинні неухильно дотримуватися карантинного режиму, аби зберегти своє здоров’я та життя!