![Красу Кременецького ботсаду цієї весни можна побачити лише очима працівників (фоторепортаж)](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94468551_2500873733463674_7247122382689665024_o.jpg)
Цього року красу найстарішого ботанічного саду України, Кременецького, можна побачити лише на фото. Як раніше повідомляв «Терен», у зв’язку з карантином сад закрили для відвідувачів.
[ads-post]Цвітінням магнолій та інших рослин у своїх дописах у соцмережах діляться працівники ботсаду.
– Залишки розкошi сезону 2020. Магнолія оголена. Одна з улюблених. Кременецький ботанiчний сад, – пише Юлія Бондючна.
Також зараз у Кременецькому ботсаду можна побачити цвітіння магонії падуболистої, яку ще називають орегонським виноградом. Кисло-солодкі плоди куща багаті на вітамін С, їх використовують для приготування кондитерських виробів, варень, соків і навіть вин.
– Магонії – корисні рослини. З лікувальної точки зору цінне їхнє коріння. Крім того, вони будь-якої пори року – надійний прихисток для птахів завдяки щільному вічнозеленому листю, а також корм для бджіл і дрібної живності – завдяки духмяним жовтим квітам і плодам, які довго не обпадають, – розповідають у Кременецькому ботанічному саду.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94771803_1147367352100109_3440751116038438912_o.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94751346_2500874253463622_6321329086681579520_o.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94615548_1147367215433456_8328306689228931072_o.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/94582113_2500875173463530_2076383277618298880_o.jpg)