Кременчани обурені поведінкою деяких підприємців та обіцяють їх «прославити»

Кременці деякі мешканці часто нехтують правилами благоустрою. Зокрема, й скидають різний багато габаритний непотріб поза межами сміттєвих контейнерів. Проте, цього разу межу дозволеного перейшли підприємці. Понад три десятка шин викинули сьогодні вночі поблизу одного зі смітників.
[ads-post]–  Впізнаєте локацію? Дорога на Білокриницю, напроти «червоної заправки», поворот до крейдяного заводу. Це сміттєві контейнери, яких майже не видно за купою шин. Їх скинули сьогодні вночі. І це не якийсь безсовісний кременчанин, що нарешті змінив зимові шини на літні. Швидше за все, припускають комунальники, це «подарунок» місту від якоїсь авторемонтної майстерні чи СТО (нарахували понад 30 шин), власник котрої вирішив викинути (безкоштовно) відходи власної підприємницької діяльності. Чи є совість – питання навіть не стоїть… Але. Сьогодні ви не попалися, а завтра попадетеся та матимете нагоду прославитися не лише на все місто, а на всю Україну! Зараз майже у кожного в руках є смартфон, тож зробити фото-, відеофіксацію порушення не проблема, – повідомляють у Кременецькій міській раді.

Кременчан настільки обурює така поведінка, що дехто навіть обіцяє винагороду тому, хто надасть докази провини порушника та допоможе встановити його особу.

– Утилізація 1 шини в Україні коштує до 30 грн. Ціни абсолютно адекватні. Але ж смітник легше. Даю 900 грн готівкою (за 30 шин) особисто тому, хто знайде, доведе і прославить нашого «героя», – пише Petro Kravets.

Наразі шини уже вивезли працівники КП «Кременецьблагоустрій», хоч це й не входить до їхніх обов’язків. Люди, які роблять найбільше для чистоти міста, замість того, щоб займатися своїми прямими обов’язками, повинні зачищати за несвідомими громадянами.

Також кременчан закликають не стояти осторонь таких порушень, обов`язково фіксувати їх, якщо стали свідками.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення