У ботанічному саду Кременця — нова дерев’яна скульптура від земляка, який працює в Німеччині

Друге життя «мертвій» деревині дав майстер із найбільшого парку відпочинку Німеччини.
[ads-post]
Серію малих архітектурних форм запланував зробити для найдавнішого ботанічного саду України кременчанин Василь Петровський. Взявся за цю справу митець на волонтерських засадах. Тож досвід, здобутий у Німеччині, втілиться в роботах, які, як він сподівається, стануть родзинкою рідного для нього ботанічного саду.
Така ідея виникла ще торік. Адже не раз прогулювався ботанічним садом і хотів долучитися до краси, яку щодня творять його працівники, і саме тут залишити свої роботи.
Наше оточення нас формує, – стверджує Василь Петровський. – Все, до чого ми торкаємося, є частиною нас. Ми живемо і тягнемося до краси. Для мене як художника дуже важливо, щоб мої роботи були в гарному місці.

Як митець Василь Петровський вирішив продовжити життя дерева. Саме воно стало постаментом для скульптури. Оскільки його творчим кредо є простота, оригінальність, доцільність, то вибір зупинився на лавочці у формі борсука.
На думку майстра, кожна робота – вузловий центр композиції, повинна вписуватися в концепцію і комунікувати з глядачем.

Василь Петровський працює в найбільшому парку відпочинку Німеччини Europa-Park. Саме тут відкрив, де можна застосовувати своє вміння. Себе називає автором артоб’єктів. Займався оздобленням інтер’єрів. З різьби планує перейти на скульптуру.

Майстер зізнається, що від роботи, вібрації інструментів затерпають руки. Але те, що робить, додає сил, енергії. Можливо, саме в цьому полягає секрет довголіття. У роботі, яку робиш і любиш.

Завдяки таким роботам Кременецький ботанічний сад стане ще привабливішим для проведення комфортного дозвілля на лоні природи. Отож щиро дякуємо майстру, сподіваємося на подальшу співпрацю і бажаємо невичерпної енергії, нових вершин і горизонтів.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення