![](https://www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2020/04/94570702_2989724214441849_8026673128895676416_n-300x225.jpg)
[ads-post]"Передали 40 захисних костюмів, матеріал на які закуплено за кошти працівників апарату районної ради, Кременецькій комунальній лікарні. Костюми були розкроєні небайдужими кременчанами в приміщенні ради та пошиті волонтерами вдома. Особлива подяка Аллі Злочевській за координацію процесу. Дякую всім хто долучився. Процес триває. На сьогодні є викройки, хто має можливість допомагайте. Для розуміння, собівартість комбінезона 80 грн. Ціна при закупці - від 300" - пише в соцмережі очільник Кременецької районної ради Володимир Стефанський.