Мандрівник з Кременеччини розповідає про унікальні туристичні маршрути світу й показує місцеву кухню 📹

Кременчанин Дмитро Дячук уже побував у більш як в 10 країнах світу. Він поєднує подорожі з дослідженням місцевої кухні - усі свої пригоди він висвітлює на власному  youtube-каналі.
[ads-post]Нещодавно чоловік опублікував туристичне відео і про своє рідне місто Кременець. Дмитро поділився з сайтом Тернополя 0352.ua розповіддю про унікальні туристичні місця світу, та планами на самобутні подорожі Україною.

Чому вирішив зняти відео про місто Кременець?

В якийсь момент я озирнувся на відзняті відео на моєму youtube-каналі й зрозумів, що СВІТ я дивлюся, а своє місто цьому світу не показую. Тому я вирішив зібрати всю волю в кулак і виділити час на те, щоб зняти відео про своє рідне місто (бо в думках це жило постійно, але знаєте як  “своє не втече” або  “завжди встигну” відкладали  ці плани на потім). Коли я вже запустив процес - зрозумів, що це не просто. Адже, в рідному місті всі речі звичні, все таке буденне і для жителів міста побачити ту унікальність, яка буде актуальна для гостей, не завжди легко. А хотілося зняти якнайкраще.

Я спробував створити унікальний маршрут і подати його у вигляді відео.  Допомогло те, що я проживаю останні 10 років в інших містах і в Кременець приїжджаю до своїх батьків лише на свята. Тому частково, я вже ніби як турист, хоча місто рідним є назавжди.
У чому цілі й покликання ваших відео-турів?

Поставив собі задачі:

щоб після перегляду кожна людина, яка тут ще не була, обов'язково додала собі в плани поїздку в Кременець. Це свого роду розвиток локального туризму;
щоб після перегляду самі кременчани по іншому подивилися на своє місто і знайшли б для себе щось нове. (Я, до речі,  для себе відкрив такі місця, в яких до зйомки відео навіть не був. Самі кременчани доповнювати і писати такі місця, про які я навіть не чув. Вирішив усіх їх збирати тут на сторінці. До того ж тут поданий маршрут в текстовому вигляді).
Чи приїдете знімати Тернопіль та шукати місцеві цікавинки?

А як без  файного міста!!!???  Плануємо відвідати багато міст України в пошуках традиційних та автентичних страв. І Тернопіль не виключення.  Скоро на каналі  вийде відео про Львів, Ужгород, декілька закордонних міст. А як тільки пройде епідемія і закінчиться карантин, будемо думати про наступні відео.

Оскільки, Тернопіль неподалік від Кременця, де живуть мої батьки і я буваю дуже часто, він у нас в пріоритеті. Тому звісно користуючись нагодою, хочу запитати в тернополян:

Чи є у місті цікаві заклади з автентичною українською кухнею, якісь унікальні страви в закладах, які варто показати, старовинні найменування??? Однією стравою не обмежуємось,  тому рекомендуйте в коментарях свої варіанти. І не забувайте про цікаві об’єкти в місті, які ви порекомендуєте включити  в першу чергу. Адже намагаємося показати місто цікавим і під смачним кутом.

Скільки країн уже відвідали, що вразило у кожній з них?

 Відвідали вже 13 країн, але це були хаотичні подорожі з різними концепціями. 

Почали відео знімати, бувши в південно-східній Азії, а саме в Таїланді. Це, здається, була шоста країна. Там дуже сильно вражала тайська кухня, а особливо  нічні ринки і їжа на цих ринках. До речі там куштували  тарганів, личинок, джмеликів всяких.
Потім була Камбоджа з її смердючими ринками. Емоції після відвідин - ЖАХ.   Там куштували змію. Але найбільше запам'ятались величезні креветки і голубі краби, які посипалися компотським перцем (особливий для того регіону чорний перець зі специфічним присмаком) і поливалися лаймом - коштували ці всі  морепродукти там копійки.
Потім був В'єтнам і суп Пхо-Бо, який там на кожному кроці. А по Китаї ми їхали автостопом за качкою по-пекінськи. Їхали з півдня Китаю до Пекіна і проїхали з китайцями в їхніх автомобілях понад 3 тис. км. Бачили міста мільйонники та ринки-зоотераріуми. До речі, качку ми все ж таки в Пекіні знайшли.
Нещодавно ми почали все більше і більш заглиблюватись в кухню України і її сусідів. Додалося ще дві країни Угорщина та Словаччина.

Яка подорож запам'яталась найбільше?

Стосовно, яка найбільше не можу відповісти, вони всі різні по наповненості і по типу пригод та емоцій. До того ж, ті що були нещодавно, ще гріють душу. Але, напевно, найдрайвовіша подорож була, це коли ми купили старий мотоцикл у В'єтнамі і проїхалися від Сайгона (Хошимін)  до Ханоя. Той мотоцикл коштував 240 доларів, і я ніколи не їхав на мотоциклах до цього часу. Ледь проїхали ми ці 2000 км: кожного дня ремонтувалися і думали, що  мотоцикла десь лишимо в полі і поїдемо далі автостопом. Але, по іронії долі, ми йому дали ім'я і кидати металевого друга не можна було. А ім'я в нього було "Мольфар" (напевно це трохи допомогло).
 До речі,  по приїзду в Ханой, ми зустрілися з  відомим українським мандрівником, письменником Богданом Логвиненком (який зараз робить проєкт Ukrainer). Про нас він написав пост, який потім потрапив у книжку під назвою "Перехожі". Напевно,  це підсилило спогади про цю подорож і закарбувало її назавжди, як якусь особливу.

 Мандрівник розповів, що зазичай найбільше те, що було підкріплено максимально сильними емоціями. Їх можна отримати якраз під час самостійних подорожей, тоді цих сильних емоцій в рази більше, ніж коли ти подорожуєш через турагентства.

Довідково:

Що це за проєкт "В пошуках їжі"?

Я довго думав, як зробити процес подорожі цікавим не тільки для мене, а й для інших: щось збирати для колекціонування,  і допомагати людям створювати незабутні емоції під час своїх подорожей. Оскільки їжа є у всіх країнах і регіонах, тому вирішили досліджувати саме її.

Насправді їжа всюди різноманітна, є різні кухні, різні страви  і є багато цікавих смаколиків по світу й по Україні.

До того ж в їжі зберігається певний культурний код, традиції. І ми якраз концентруємося на пошуках їжі: традиційної, автентичної, яка  притаманна певним регіонам.

По світі збираємо поверхнево, а в Україні будемо поглиблюватися в регіони і міста.  В розрізі їжі будемо показувати унікальність міст і цікаві місця.

Цей проєкт хобі, на якому ми не заробляємо, а поки тільки вкладаємо себе. Звісно робимо по принципу, якщо вже щось робиш, то намагайся це розвивати і вкладати душу.

Тому, якщо хоч кілька тернополян чи жителів Тернопільщини, поставлять собі в плани відвідати Кременець, буду вважати своє завдання виконаним.

Але, хочеться наголосити, що в цей нелегкий час, всі свої плани потрібно трішки відкласти. Бо ми всі маємо об’єднатися і сидіти вдома в боротьбі з COVID-19.

Будьте всі здорові, мийте руки і сидіть вдома. А щоб цікавіше було сидіти - ось вам безліч віртуальних подорожей світом.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення