На Кременеччині багатодітна мати грабувала селян

Результат пошуку зображень за запитом суд
У житті Оксани "знаменними подіями" ставали лише судові вироки. Оскільки ця добродійка мала трьох неповнолітніх дітей та 14(!) судимостей. Причому перші три – ще за старим (1960 р.) Кримінальним кодексом, уперше потрапивши на лаву підсудних у нині далекому 1991-му.
[ads-post]Як інформує "Номер один", траплялося, що впродовж одного року нечиста на руку молодиця двічі на рік потрапляла на лаву підсудних. Відбувши покарання (скажімо, сплативши штраф), незабаром знову намагалася витягнути у старенької бабці чи немічного дядька гаманець із пенсією чи грішми на ліки.

Утім кримінальне минуле не завадило рецидивістці вийти заміж та народити троє дітей. Навпаки, судді не раз шкодували дітей і призначали більш м’яке покарання.

При цьому ще не відомо, чи не краще було би дітям при такій матері виховуватись в інтернаті, адже не відомо, які життєві уроки та досвід передає вона своїм малюкам?!

Чи, скажімо, такий, що трапився на початку грудня 2017 року на ринку в одному із сіл на Кременеччині. У пошуках чергової жертви з самісінького ранку молодиця проходжала поміж рядами місцевого ринку. Аж раптом помітила жінку, яка, придбавши товар, поклала гаманець у кишеню пальто. Обережно озирнувшись навкруги та переконавшись, що всі навколо зайняті своїми справами, багатодітна мати-рецидивістка спробувала непомітно витягнути гаманець. Проте потерпіла відчула це та миттєво схопила її за руку і спробувала втримати. Однак Оксана щосили смикнула руку з чужим гаманцем і давай тікати.

"Тримайте злодійку! Віддай мій гаманець!", – кинулась за нею потерпіла і ще декілька чоловіків.

Відтак грабіжницю затримали ще до приїзду поліції.

Вироком Кременецького районного суду багатодітну злодійку визнано винною та засуджено до двох років обмеження волі.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення