![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/5e3427a3ead09426719559.jpeg)
Поки кременчан просять долучитися до збору коштів на здійснення заходів щодо попередження коронавірусу, люди уже пропонують допомогу один одному в соцмережах. Оголошення про те, що можна безкоштовно отримати маску розмістила кременчанка Світлана Красовська.
[ads-post]– Пропоную безкоштовно пошити маски. А також можу роздати 50 масок. ПП Киричук Л. І., – пише пані Світлана, сестра котрої у такий спосіб долучається та допомагає кременчанам вберегтися від коронавірусу.
Хтось намагається нажитися на важкій і не до кінця вивченій недузі, інші люди йдуть один одному назустріч.