Учасник Майдану Гідності розповів про скандал через мову у кременецькій маршрутці


Про конфлікт, який трапився сьогодні в автобусі сполученням «Кременець-Почаїв» розповів учасник Революції Гідності, котрий був поранений під час боїв на Майдані і втратив око Петро Жовтовський. Молодий чоловік звертає увагу на те, що ситуація склалася саме у день, у який 6 років тому розпочалися розстріли у Києві.
[ads-post]– Сьогодні, 18 лютого, в той день, коли у 2014 році сотні людей стояли на смерть за Гідність та Свободу, відбулася нечувана ганьба для нашого краю. Водій Почаївської маршрутки відмовився вимкнути російську музику. «Всього-на-всього» музика мови вбивць нашого народу, яка погубила більше 14000 наших українців, – розповів активіст.

На зауваження водій маршрутки почав обурюватися, мовляв, немає хорошої української музики. Проте майданівець не відступав від своєї позиції.

– Я нагадав йому, що у нас діє мораторій та завантажив водієві кілька вкладок зі статтями про це рішення нашої ОДА і багатьох інших областей, – пише Петро Жовтовський.

Також він закликає інших не мовчати у схожих ситуаціях і відстоювати свої принципи.

– Шановні земляки! Не мовчіть! Адже тисячі хоробрих сердець загинули заради того, щоб ми мали свою державу, можливість спілкуватися рідною мовою. А коли ви мовчите, то не треба фальшивити і ревіти біля пам’ятників та бити себе в груди. Не буде в нас української держави, доки ви боїтеся відстоювати своє! Особисто я, готовий іти на конфлікти, жертвувати ресурсом, часом, а як треба і життям, заради того, щоб мій народ був вільним, щоб звучала українська музика і ми були господарями на своїй землі, – наголошує кременчанин.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення