![Результат пошуку зображень за запитом чорні лісоруби](https://zt.20minut.ua/img/cache/news_new_m/news/0010/78/977517-chorni-lisorubi-z-rivnenschini-nischat-lis-na-olevschini.jpeg?hash=2018-10-09-14-36-40)
В Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства створені рейдові групи з недопущення розкрадання й незаконного використання лісів і запобігання випадків браконьєрства.
[ads-post]З січня цього року, на виконання указів, постанов і розпоряджень про незаконний обіг деревини, обласним управлінням змінено підхід і роботу рейдових груп: було узгоджено про спільні перевірки, раптові ревізії, контрольні відводи з правоохоронними органами області та громадськістю. Результати не забарилися.
Так рейдовою групою спільно з працівниками поліції та працівниками ДП «Кременецький лісгосп» у Підлісецькому лісництві виявлено зрубану деревину і затримано на гарячому транспорт, який перевозив цю лісопродукцію.