![Результат пошуку зображень за запитом "Кременець картина"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirvQldMrhkbYYt586EI9JjtN5l_f-oyt-tjekzzt-9kEnbp-3t92q2FpbQQ6JkgwLe19g99b5RchjuavfTiTZ8hGLEFPlqfd2k_tyg9vGf43qCfbPbUVBCqVF1fXM8qhlVBeZR0hf1ROM/s1600/14572211_1202378883136743_2246574401915200773_n.jpg)
17.01.2020 року о 14.00 год. у виставкові залі Кременецького краєзнавчого музею відбудеться відкриття персональної виставки мистецьких творів кременецького художника Володимира Стецюка «Мій Кременець».
[ads-post]На виставці представлено 37 живописних робіт: «Штурм замку», «Богоявленський монастир», «Легенда про Ірву», «Старе місто», «Т.Шевченко в Кременці» та ін. Різьба по дереву представлена роботами: «Кременецька Мадонна», «Тадеуш Чацький», «Подорож на Волинь» та ін.