![тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини, Кременець, ретро, картина](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/28/0c4c30e9004669bd94876848a745eeeb.jpg)
[ads-post]Автором картин із Кременця є польський художник та сценограф Болеслав Кудевич (1887-1957). Відомо, що митець народився у Львові, там навчався у школі. Освіту здобував у навчальних закладах міста Кракова.
Проте пізніше художник Болеслав Кудевич переїхав на Тернопільщину. Там він в місті Кременці працював учителем малювання. Також він працював сценографом у театрах Львова, Любліна та Кракова.
Сьогодні, окрім пейзажів, можна на аукціонах знайти багато портретів авторства Болеслава Кудевича. В наступних публікаціях розкажемо про це більше.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини, Кременець, ретро, картина](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/28/fd3bffdae284a113f891fbf32150be7d.jpg)