![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/79747452_2836455493085360_4957662401672511488_n.jpg)
Днями у Кременецькій міській раді відбулася зустріч із старшокласниками та викладачем біології Тетяною Ляхович. Саме зараз вони працюють над дисертаційним дослідженням «Підвищення екологічної безпеки урбанізованих територій при поводженні з відходами рослинного походження».[ads-post]Школярі поспілкувалися з першим заступником міського голови Миколою Матвіюком та директором КП «Кременецьблагоустрій» Ігорем Хомином щодо можливості впровадження результатів дослідження у нашому місті.
Відомо, що, наприклад, проблема спалення листя, сухої трави та гілля є актуальною для більшості населених пунктів. Не виняток і Кременець. Тож юні природолюби хочуть об’єднати зусилля із місцевими комунальниками, аби вплинути на позитивне вирішення цієї проблеми, або принаймні мінімізувати наслідки негативного впливу.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/78949321_796650667453268_2461389076654194688_n.jpg)